PARTYINFO

 

DEFECTED CROATIA 2019

Datum konání:
08.08.2019 - 13.08.2019
Místo konání:
zahraničí (HR)
DJs:
Armand Van Helden, Claptone, Dennis Ferrer, Derrick Carter, Dimitri From Paris, Eats Everything, Honey Dijon, Horse Meat Disco, Joey Negro, Masters At Work, MK, Nightmares On Wax, Purple Disco Machine, Roger Sanchez, Todd Terry, Amine Edge & Dance, Black Loops, Brian Tappert, Dan Shake, Danny Howard, Dario D'Attis, David Penn, Dennis Cruz, DJ Gregory, Eli Escobar, Folamour, Hatcha, Jacky, Jellybean Benitez, John Morales, Josh Butler, Late Nite Tuff Guy, Luke Solomon, Mambo Brothers, Mark Farina, Mat.Joe, Melvo Baptiste, Monki, Riva Starr, Robosonic, Sam Divine, Shiba San, Simon Dunmore, Sophie Lloyd, Spen & Karizma, The Shapeshifters, Will Clarke, Andy Daniell, Angelo Ferreri, Blacksoul, Bwi-Bwi, Cameron, DJ Licious, Jess Bays, Katie Goodman, Peznt, Andy Daniell, Aston Martinez, Cameron, Kassian, Katie Goodman, Oli Welch, Sef Kombo, Blacksoul, Amp Fiddler, Dames Brown, Fiorious, Julie McKnight, Lorenz Rhode, Teni Tinks, Shovell, Fun
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 12:00, vstup: vyprodáno, místo: The Garden Resort, Tisno, Chorvatsko

 
 
Defected Croatia bude i letos ve velkém stylu

Festival, jenž za tři roky své působnosti získal dle prestižních zahraničních magazínů nálepku "nejlepší světový house music festival", je opět za dveřmi!

 

Úžasný šestidenní hudební mejdan odstartuje 8. srpna 2019 na prosluněném pobřeží chorvatského městečka Tisno za účasti největších house ikon, jako jsou Armand Van Helden, Claptone, Dimitri from Paris, Roger Sanchez či Purple Disco Machine. A vedle těchto jmen se tentokrát objeví poprvé i zástupce ČR, jeden z těch, který stál u zrodu domácí taneční scény a house music je věrný již víc než 25 let! Je jím nestor klubových pódií DJ Fun.

Defected

V malebném městečku mezi Zadarem a Splitem se rozprostírá oáza, areál Garden se spoustou zeleně, piniovým hájem, výhledem na okolní ostrovy, pláží, restauracemi a stánky a uprostřed toho všeho jsou umístěna hudební pódia, z nichž Beach stage je doslova omývána vlnami moře. Další ročník festivalu Defected Croatia, jenž je pořádán jedním z nejkultovnějších house labelů, je připraven a fanoušci z celého světa, kteří se sem každoročně sjíždějí, se opět mohou těšit na téměř nekonečnou "jadranskou" párty jízdu!

Defected

Všem milovníkům elektronické hudby, slunce a moře doporučujeme tedy místo zkomercionalizované Ibizy chorvatské Garden Tisno, kde v nádherné přírodě s nejlepšími DJs a opravdovou letní pohodou můžete najít svůj ráj na zemi...

Celý program zde:

Defected

FB event

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z Defected Croatia 2019 od DJe Funa
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016