PARTYINFO

 

ACID ARAB LIVE (FR)

Datum konání:
04.04.2019 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
TBA
Live:
Acid Arab (FR)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:30, vstup: 350,- Kč + poplatky

 
 
Orientální elektronika Acid Arab poprvé v Praze

Intenzivní, ostré techno a house přirozeně spojené s orientálními melodiemi - to jsou Francouzi Guido Minisky a Herve Carvalho, kteří svým jedinečným způsobem vytvořili novou formu world music. Jejich zvuk je moderní, opojný a smysly provokující. Stačí se podívat na některé z jejich klipů nebo si pustit jejich album "Musique de France". Roxy tak v dubnu zažije něco skutečně nevídaného. Předprodej začíná 12. listopadu v 10:00. Prvních 24 hodin přes MY ROXY (pro registrované s 10% slevou). Poté i v ostatních předprodejích.

 
Všechno to začalo, když Minisky a Carvalho - zkušení kluboví DJs a rezidenti v pařížském Chez Moune - cestovali do Tuniska spolu s dalším klíčovým jménem francouzské elektroniky, DJ Gilb'Rem. Fascinovaní tím, co slyšeli, začali více experimentovat a sdílet své objevy s dalšími podobně zaměřenými producenty a hudebníky. Ty začali zvát, aby se do projektu zapojili. Od té doby vyšlo nespočet singlů, pár EP, zmíněné album nebo třeba kompilace "Acid Arab Collections". S podporou labelu Versatile pokračuje toto pařížské duo v průzkumu kurdské, pákistánské a indické hudby a jejího spojení s acid techno zvukem.

Acid Arab

Za pouhých šest let působení si Acid Arab vydobyli zástupy obdivovatelů jak z řad posluchačů, tak i mezi umělci. Například Gilles Peterson je minulý rok pozval, aby zahráli live na Worldwide Awards. Plnohodnotnou hudební entitou se pak stali po spojení s Pierrotem Casanovou, Nicolasem Bornem a pro své live aktivity zapojili i senzačního alžírského klávesáka Kenzi Bourrase, kterého si pro své live vystoupení přivezou i 4. dubna do ROXY. Bude to taneční a živelné jako Orient sám.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016