PARTYINFO

 

JORIS VOORN (NL), YOTTO (FIN)

Datum konání:
07.12.2018 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Joris Voorn (NL), Yotto (FIN)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 23:00, vstup: 400,- Kč + poplatky GoOut: https://goout.net/cs/listky/joris-voorn-nl+support-yotto-fin/akqd/?fbclid=IwAR0Zr5bux7bmgRqNZ59PLdkfbZ-Cx0vRQqC_P-_dbMRoCBoeWIT9uyLz4mM

 
 
Joris Voorn a Yotto vystoupí v rámci jedné noci v Roxy

Jedna ze stěžejních postav house music posledních 10ti let Joris Voorn se vrací do Prahy a nebude sám. Druhým headlinerem prosincové show bude finský producent Yotto. Jeho letošní album "Hyperfall" okouzlilo nejen Anjunadeep fanoušky, ale celou elektronickou scénu. 7. prosince čeká Roxy další nadupaný house music mejdan hned se dvěma špičkovými headlinery. Nedoporučujeme otálet s nákupem vstupenek. Předprodej přes MY ROXY (pro registrované s 10% slevou), poté i v ostatních předprodejích.

 

V roce 1997 se poprvé postavil za gramofony, během několika měsíců vyhrál několik DJských soutěží a brzy dostal rezidenturu v klubu ATAK. Jako promovaný architekt a šikovný muzikant (ovládá hru na housle, klavír i kytaru) se v roce 2002 rozhodl vrhnout síly do nelehké stavby techno beatu a výsledky jeho produkce se dostavily již u vůbec prvního releasu "Muted Trax EP". Skladbu brzy začali hrát a podporovat Laurent Garnier či Carl Craig a o Jorisovi se začalo mluvit jako o objevu 21. techno-století.

Joris Voorn
                                            
Po takovém startu bylo jasné, že architektura půjde k ledu a Joris začal chrlit jeden úspěšný release za druhým. Dvojice EP "Lost Memories pt.1" a "pt.2" na labelu SINO (Technasia) znamenala průlom především díky hymně "Incident", jejíž šlapavý funky groove obletěl světové dancefloory a vytrhal nejednu parketu. Joris dal dohromady veškerou inspiraci a vydal dvě stěžejní alba "Future History" a "For a Deep Place". Založení labelu Rejected v roce 2006 předznamenalo změnu stylu spíše ke klubovému house soundu a není pochyb, že to Jorisovi dodnes velmi svědčí.
 
V současné době je Joris Voorn jedním z nejžádanějších tvůrců remixů se zářezy jako Paul Kalkbrenner, Robert Babicz nebo třeba i Moby či Lana Del Rey. DJský skill potvrzují desítky známých kompilací pro Cocoon, Mixmag nebo klub Space. Joris je prostě pojem, osobnost a především sympaťák, který zpoza mixáku dokáže strhnout publikum na svoji stranu a okouzlit univerzálním přístupem k příběhu housu, minimalu a techna, které velmi umně snoubí dohromady.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z akce Joris Voorn, Yotto @ Roxy od čéši
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016