PARTYINFO

 

BE26: HIGH CONTRAST (UK)

Datum konání:
27.10.2018 - sobota
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
High Contrast (UK)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 360,- Kč + poplatky https://goout.net/cs/listky/be26-high-contrast-uk/jsrc/, prvních 24 hodin pouze v rámci aplikace MY ROXY
 
 
High Contrast prvním headlinerem narozenin Roxy

Lincoln Barrett aka High Contrast se vrací do Roxy a tentokrát vystoupí jako jeden z headlinerů 26. narozenin klubu BE26. Velšský rodák, legenda drum&bassu, přestoupil minulý rok od Hospital Records k 3Beat, kde vydal našlapané album "Night Gallery". High Contrasta doplní další zahraniční host, jehož jméno bude oznámeno brzy. Prvních 24 hodin jsou vstupenky v prodeji s 10% slevou přes věrnostní program MY ROXY.

 

Rok 2017 byl pro Lincolna přelomový. Odešel po šestnácti letech z Hospital Records k 3Beat, vydal několik úspěšných releasů a remixů včetně spolupráce na soundtracku k filmu Trainspotting 2. V říjnu pak vydal už šestou studiovou desku pod názvem "Night Gallery". Nadupané LP obsahuje už dříve zveřejněné drum&bassové tracky jako "Remind Me" (nejhranější track minulého roku na UKF YouTube kanálu), "Questions" nebo příjemný house/80’s disco track "Beat Don’t Feel The Same". Na albu použil, kromě živých nástrojů a klavíru, poprvé i kytaru a v některých skladbách dokonce výjimečně i svůj hlas.

High Contrast

"Poprvé jsem u alba nepřemýšlel nad DJingem, ale chtěl jsem vytvořit ten nejlepší možný posluchačský zážitek. Je to určitě mé zatím nejrůznorodější album," popsal novou desku sám Lincoln. Minulá vystoupení v ROXY byla vždy bez výjimky vyprodána a doporučujeme nákup vstupenek co nejdříve.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016