PARTYINFO

 

SEVDALIZA

Datum konání:
17.02.2018 - sobota
Místo konání:
Praha - Futurum Music Bar
Live:
Sevdaliza
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 20:00, vstup: předprodej: 390,- Kč + poplatky www.futurum.musicbar.cz, pokladna Lucerna Music Bar, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, na místě 490,- Kč
 
 
Klenotem Futura bude íránská zpěvačka Sevdaliza

Sevdaliza je íránská zpěvačka, autorka, režisérka a skladatelka. Své náladotvorné skladby zpívá zastřeným hlasem za doprovodu ostrých smyčců a basových linek. Se svým debutovým albem zavítá 17. února do pražského Futura. Vstupenky za 390,- Kč + poplatky jsou ke koupi na www.futurum.musicbar.cz, na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 490,- Kč.

 

Sevdaliza se narodila v Íránu, ale momentálně žije v Holandsku. Sevdalizin melancholický hlas se vznáší nad dunícím triphopovým dubem, který protkávají klasické harmonie. Rytmické napětí postupně chaoticky graduje. Její práce byla popisována jako "ohýbání žánrů" - mísí se v ní electronika, punk, triphop, grime a avantgarda.

Sevdaliza


Její skladby jsou inspirovány komiksy, mají filozofický nádech a obsahují témata jako rozdělení pohlaví a vnímání emocí, harmonické mísení ženské a mužské energie. Sevdaliza si hraje s různými identitami a fantaziemi na pomezí reality a snu. Vytváří svět, kde je vše možné. Její hudba je energická a maximálně dynamická. Sama si vydala své debutové EP "The Suspended Kid" a následující "Children of Silk". Obě EP byla velice kladně přijata kritikou i fanoušky. Sevdaliza nedávno vydala své první LP "ISON", kterému se dostalo výborných recenzí. Následovalo vyprodané evropské a americké turné a v únoru se jejího koncertu dočká i Praha.

Více info:

www.sevdaliza.com
www.facebook.com/sevdalizamusic
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016