PARTYINFO

 

AUDIOTRAUMA FEST 2K18

Datum konání:
09.02.2018 - 10.02.2018
Místo konání:
Praha - Nová Chmelnice
DJs:
Salt
Live:
Aleph, R.Roo, Ex-Tension, Architect, Moaan Exis, Ambassador 21, Amesha Spenta, Atonalist, Ecstasphere, Cardinal Noire, Horskh, Chrysalide
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 18:00, vstup: předprodej: do 2.2. 2018: https://goout.net/en/festivals/audiotrauma-fest-2018/fcomc/, https://goo.gl/8Vvxih
 
 
Audiotrauma Fest 2K18 bude napříč žánry

Po prvních dvou úspěšných ročnících to muselo přijít: francouzský post industriální label Audiotrauma proletí jako sonická zimní bouře druhý únorový víkend pražskou Novou Chmelnicí a v srdci Evropy rozbuší industriální tep v inovativním BPM!

 

Italský projekt se základnou v Berlíně Aleph celý festival otevře. Armando Alibrandi po úspěšných albech svého rhythmic noise side-projectu Supersimmetria (label Hands Productions) zavítal k výtečným elektro-esoterickým vodám Raumklang Music. Album "Coiled" koncipoval jako spirálu života a poodhalil tak roušku tajemství významu svého názvu Aleph - prvního znaku fénické abecedy.

Audiotrauma Fest

Ukrajinský IDM ambient projekt R.Roo známý z vynikajících počinů na renomovaném chicagském labelu Tympanik Audio, zavítal také do Audiotrauma labelu a na jeho roztomilém posledním albu "Shilly-Shally" nechal posluchače nahlédnout i do jeho experimentálnějších glitchových poloh.

Francouzské duo Ex-Tension na dvou předchozích vydáních AF chybělo, proto jsme velmi rádi, že se do Prahy opět vrací předvést svoji ráznou industriální estetiku s hustým hypnotickým stylem, zbarvenou technoidními zvuky a temnými atmosférami.

Audiotrauma Fest

Německý projekt Architect je dílem mistra a zvukového alchymisty Daniela Myera, který je v Praze častým a velmi vítaným hostem se všemi jeho projekty! Architect je  hybrid minimalistického drum´n´bassu a hladkých zvuků prostředí a celá pražská základna se už na něho moc těší!

Francouzský tandem Moaan Exis na posledním ročníku AF Prahu doslova okouzlil a jeho vystoupení patřilo k tomu nejlepšímu! Do Prahy se tedy znovu vrací a nabídne industriální technohardcore v kombinaci se cinematickými atmosférami a experimentálním tribal zvukem.

Audiotrauma Fest

Běloruský projekt Ambassador 21 prošel punkovými skupinami, aby svůj manifest přetavil do industrial hardcore E.B.M. rhythmic noise oceli a zahrál na velkých světových festivalech (Wave Gothic Treffen, Maschinenfest, Forms Of Hands, Kinetic). Nabízí drsný, neúprosný zvuk a výbušné živé představení!

Sébastien Béné-Le Touarin z Francie aka Amesha Spenta se sedm let po svém eponymním opusu vrací s albem "Simplexity", které je inspirované filmovou meditativní sérií Godfrey Reggia Návštěvníci. Maluje zde obrazy experimentálními zvuky, přesnou barvou našich vlastních pochybností a rozporů!

Audiotrauma Fest

Francouzský projekt Atonalist se narodil při setkání dvou multi-instrumentalistů Renaud-Gabriel Piona a Arnaud Fourniera. Společně vytvářejí instinktivní hudbu, vnější kódy, čerpají z oblasti freejazzu, stejně jako z noisu, industriálu i elektroniky.

Z německého Hamburgu do Prahy zavítá projekt Ecstasphere. Ophelia The Suffering obohatila svůj styl prvky dubstepu, metalu či nadměrným používáním breakbeatů, a promísila je do teplé organické verze rhythmic noisu a dovedného experimentování!

Audiotrauma Fest

Finský industrial E.B.M. projekt Cardinal Noire improvizací a využíváním nahromaděných kombinací hardwarových a softwarových zvukových systémů vznikl v roce 2012! Pokud máte rádi temnou kanadskou školu, tohle je kapela pro vás!

Jedna z nejvýraznějších kapel francouzské industriální scény Chrysalide je známa svými hutnými hyperenergickými sety, které zaduněly Prahou už mnohokráte! Na letošní rok připravují nové album! Jejich digicore noise, moshbass, industrial hip hop nesmí na AF chybět a doufáme, že v přídavku opět zase nabídne covery od Ministry či Pink Floyd!

Audiotrauma Fest

Francouzští elektro-punkeři Horskh se také do Prahy vracejí po předchozím nadupaném vystoupení na AF. Nabízejí charakteristický vokál, moderní elektronický styl a neúnavné strojové tempo. V minulém roce vydali skvělé a výborně přijaté album "The Gate".
Celý víkend samozřejmě zarámují DJs z celé Evropy, např. DJ Salt, hrdý majitel slavného labelu Ant-Zen a zahřát se budou moci všichni již na čtvrteční warm-up party!

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016