PARTYINFO

 

MAGNETIC FESTIVAL

Datum konání:
11.05.2018 - pátek
Místo konání:
Praha - PVA Letňany
DJs:
Axwell Λ Ingrosso, Will Sparks, Third Party, CID, Teamworx, Mike Cervello, John Culter a další
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 19:00, vstup: III. vlna 1.690,- Kč, IV. vlna 1.890,- Kč, VIP 2.990,- Kč
 
 
Na květnový Magnetic Festival míří producent Mike Cervello Americký producent CID v květnu na Magnetic Festivalu
Na Magnetic Festival míří australská hvězda Will Sparks

V České republice poprvé vystoupí jeden z nejlepších australských producentů, bez kterého by melbournská taneční scéna určitě nebyla dostatečně "bouncy" a temný psytrance tak chytlavý. Právě tyto a další styly jako progressive house nebo minimal Will Sparks mistrně kombinuje ve své aktuální produkci, kterou hudební kritikové označují jako "Sparksound".Sami se o tom můžete přesvědčit 11. května 2018 v Praze v rámci třinácté edice Magnetic Festivalu.

 

Sám Will tvrdí, že to nebyla chyba, když zanechal školy, aby se mohl naplno věnovat hudbě, u které by prý zůstal, i kdyby nikde nemohl vystupovat, nebo by mu za vystoupení nikdo neplatil. Kdo ho někdy viděl při živém vystoupení, tak mu musí být jasné, že to není jen póza pro média, ale opravdová zpověď kluka, který se v 16ti letech rozhodl jít svou cestou a po osmi letech může právem bilancovat své rozhodnutí, po kterém vzešlo mnoho skvělých a úspěšných tracků. Vědom si náročnosti svého oboru, spustil vlastní label Bourne Recordings, který pomáhá talentovaným (nejen) melbournským producentům dostat své skladby do mezinárodního povědomí. Druhým impulsem k založení byla i averze vůči velkým labelům, které mají nastavené kontrakty s umělci většinou tak nevýhodně, že jim tím spíše škodí, než aby jim vyloženě pomohly v kariéře. Mezi jeho vzory patří např. Afrojack, Deadmau5, A-Trak, Showtek nebo Axwell.

Will Sparks
Od roku 2015 se pokaždé umístil v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs, aniž by investoval jediný dolar do marketingu, jak to často dělají kolegové, kteří se honí za co nejlepším umístěním, aniž by ho mohli podložit dostatečně kvalitní produkcí. Will Sparks je nepřehlédnutelná osobnost i svým vzhledem, který vychází ze zdravé stravy, sportovní všestrannosti a pravidelného cvičení. Jeho sportovní alter ego můžete sledovat také na samostatném profilu www.instagram.com/willsparksfit.

Vstupenky na Magnetic Festival je možné zakoupit na www.ticket61.com a v síti Ticketpro.

www.magneticfestival.com


KSHMR & Will Sparks – "Voices"

Will Sparks – "What I Do"

 
Axwell Λ Ingrosso headlinery květnového Magnetic Festivalu

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016